Poděkování

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili naší květnové benefiční aukce a tak podpořili projekt Brána. Prodalo se 99 děl v hodnotě 190 tis.Kč.
Zářiová beneční aukce byla trochu menší avšak vynesla 60 tis.Kč. Děkujeme všem zúčastněným za podporu a hezký zážitek.

Zde jsou uloženy dokumenty týkající se dražby:   Dražební řád

Aukce uměleckých děl - dražební předměty

/album/aukce-umeleckych-del/alekov-jpg/ 001 Alekov Napolen Valentin - Moře (54/28 cm) olej, 3.000 K /album/aukce-umeleckych-del/a0-autor-neznamy-alpy20x16-olej-400kc-jpg/ 002 autor neznámý Alpy20x16, olej 500Kč /album/aukce-umeleckych-del/a1-autor-neznamy-100kc-jpg/ 003 Autor neznámý 100Kč /album/aukce-umeleckych-del/a2-autor-neznamy-100kc-jpg/ 004 autor neznámý 100Kč
/album/aukce-umeleckych-del/a3-autor-neznamy-100kc-jpg/ 005 autor neznámý 100Kč /album/aukce-umeleckych-del/a4-autor-neznamy-100-kc-jpg/ 006 autor neznámý 100 Kč /album/aukce-umeleckych-del/autor-neznamy-33x20-tuz-500-kc-jpg/ 007 autor neznámý, 33x20, tuš 600 Kč /album/aukce-umeleckych-del/autor-neznamy-60x40-olej-300-kc-jpg/ 008 autor neznámý, 60x40 olej 300 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/b-vl-15x32-400-kc-jpg/ 009 B..Vl. 15x32, 400 Kč /album/aukce-umeleckych-del/a140-baierl-josef-pf-perokresba-250-kc-jpg/ 010 Baierl Josef, PF - perokresba (10/21), 350 Kč /album/aukce-umeleckych-del/bartos-sumperk-jpg/ 011 Bartoš Lubomír - Šumperk (57/69) olej, 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/bouda-cyril-autoportret-800kc-jpg/ 012 Bouda Cyril Autoportrét 800Kč
/album/aukce-umeleckych-del/bouda-jiri-10x15-250-kc-jpg/ 013 Bouda Jiří 10x15 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/a010-brezina-karel-divky-havany-38x66-linoryt-2-500-kc-jpg/ 014 Březina Karel - Dívky Havany (38x66) linoryt, 2.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/central-jpg/ 015 Halata Ondřej, "Centrál", 35x25 cm, akryl na plátně, 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/cechova-olga-10x15-150-kc-jpg/ 016 Čechová Olga 10x15 150 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/a130-emler-frantisek-kuneticka-hora-litografie-35x28-800-kc-jpg/ 017 Emler František - Kunětická hora, litografie (35/28), 500 Kč /album/aukce-umeleckych-del/emler-frantisek-praha-18x14-400kc-jpg/ 018 Emler František Praha 18x14 400Kč /album/aukce-umeleckych-del/grafkova-martina-hravi-medvedi-40x20-200kc-jpg/ 019 Grafková Martina Hraví medvědi 40x20 300Kč /album/aukce-umeleckych-del/grafkova-martina-vesely-medved-30x25-200kc-jpg/ 020 Grafková Martina Veselý medvěd 30x25 200Kč
/album/aukce-umeleckych-del/a137-havlic-vladimir-varhanni-koncert-litografie-250-kc-jpg/ 021 Havlic Vladimír, Varhanní koncert - litografie (23/29), 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/a138-havlic-vladimir-keltska-spona-litografie-250-kc-jpg/ 022 Havlic Vladimír, Keltská spona - litografie (23/29), 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/herbin-jan-kazdodennim-rubem-32x22-300kc-jpg/ 023 Herbin Jan Každodenním rubem 32x22 400Kč /album/aukce-umeleckych-del/a123-horstova-vera-prachovske-skaly-45x60-olej-na-platne-6-000-kc-jpg/ 024 Hörstová Věra - Prachovské skály (45/60) olej na plátně, 5.000 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/hadonsky-rackove-a-volavka-drevorez-jpg/ 025 Hadomský Vladimír - Rackové a volavky (11/30) dřevořez, 200 Kč /album/aukce-umeleckych-del/holy-stanislav-modre-z-nebe-600kc-jpg/ 026 Holý Stanislav Modré z nebe 500Kč /album/aukce-umeleckych-del/a033-horejc-jaroslav-zena-se-dzbanem-26-bronzova-plastika-na-mramorovem-podstavci-15-000-kc-jpg/ 027 Horejc Jaroslav - Žena se džbánem (26) bronzová plastika na mramorovém podstavci, 13.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/hruska-k-chlapec-linoryt-33x50-300kc-jpg/ 028 Hruška K. Chlapec linoryt 33x50 300Kč
/album/aukce-umeleckych-del/chvalova-zehnajici-andel-jpg/ 029 Chválová Ilona - Žehnající anděl (56/40), kombinovaná technika na ručním papíře z Nepálu, 1.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/chudomel-jaroslav-alej-10x15-200kc-jpg/ 030 Chudomel Jaroslav Alej 10x15 200Kč /album/aukce-umeleckych-del/janacek-vesnice-jpg/ 031 Janáček Milan - Vesnička (56/46) pastel, 2.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/janecek-jested-jpg/ 032 Janáček Milan - Ještěd (38/30) suchá jehla - autorský tisk, 1.000 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/janacek-milan-klaun-sucha-jehla-17x25-300kc-jpg/ 033 Janáček Milan, Klaun,suchá jehla 17x25, 300Kč /album/aukce-umeleckych-del/jelinek-krivoklat-jpg/ 034 Jelínek Rudolf - Křivoklát (21/30) lept, 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/jiroutek-cyklus-spojitosti-2-fotografie-jpg/ 035 Jiroutek Jiří - cyklus Spojitosti II (50,5/61) fotografie, 300Kč /album/aukce-umeleckych-del/jiroutek-cyklus-spojitosti-3-fotografie-jpg/ 036 Jiroutek Jiří - cyklus Spojitosti III (50,5/61) fotografie, 200 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/kadrnozka-orchidej-tigrovita-jpg/ 037 Kadrnožka Dmitrij - Orchidej tigrovitá (15/22) barevná litografie, 1.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/klapste-akt-jpg/ 038 Klápště Jaroslav - Lorelei (26/42) suchá jehla, 800 Kč /album/aukce-umeleckych-del/komarek-vlad-10x15-250kc-jpg/ 039 Komárek Vlad. 10x15 300Kč /album/aukce-umeleckych-del/kostka-zatisi-olej-20x16-1500-kc-jpg/ 040 Kostka Zátiší olej 20x16 1.500 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/kratochvilova-asi-olej-70x80-4000kc-jpg/ 041 Kratochvílová (asi) olej 70x80 4.000Kč /album/aukce-umeleckych-del/kytice-50x68-5000kc-jpg/ 042 Kytice 50x68 5.000Kč /album/aukce-umeleckych-del/kubinova-eva-autorsky-tisk-15x20cm-400kc-jpg/ 043 Kubínová Eva, autorský tisk, 15x20cm, 400Kč /album/aukce-umeleckych-del/lamr-hvezda-jpg/ 044 Lamr Aleš - Hvězda (60/80) litografie, 5.000 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/dsc-9609-jpg/ 045 Lesňáková Markéta, dvojobraz 150/70, olej 1.600 Kč /album/aukce-umeleckych-del/liesler-10x15-100kc-jpg/ 046 Liesler 10x15 100Kč /album/aukce-umeleckych-del/mladejovsky-kompozice-jpg/ 047 Mladějovský Josef - Kompozice (40/70) olej, 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/narcisy-ve-vaze-300-kc-jpg/ 048 Narcisy ve váze 300 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/bn-jpg/ 049 Neužil Bedřich - Božena Němcová, terakotová busta v 25 cm, 1.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/novak-1-jpg/ 050 Novák Aleš - Keře (24/30) akryl, 800Kč /album/aukce-umeleckych-del/novak-ales-uhel-letarovicky-mlyn-30x21-200-kc-jpg/ 051 Novák Aleš uhel - Letařovický mlýn, 30/21, 200 Kč /album/aukce-umeleckych-del/oberthor-karel-more-v-apsuciens-50x38-1000kc-jpg/ 052 Oberthor Karel Moře v Apsiciens 50x38 1.000 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/patocka-franta-liberec-10x15-drevoryt-250-kc-jpg/ 053 Patočka Franta Liberec 10x15 dřevoryt 250 Kč /album/aukce-umeleckych-del/paviza-michal-58x30-1000kc-jpg/ 054 Pavíza Michal 58x30 1.000Kč /album/aukce-umeleckych-del/pepa-doktorce-neradove-10x8-100kc-jpg/ 055 Pepa Doktorce Neradové 10x8 100Kč /album/aukce-umeleckych-del/pf-75-grafika-100kc-jpg/ 056 PF 75 grafika 100Kč
/album/aukce-umeleckych-del/ralf-most-cin-jpg/ 057 Ralf Mošt - Čin (50/50) kombinovaná technika, 800 Kč /album/aukce-umeleckych-del/a089-ralf-most-nemozne-50x50-kombinovana-technika-1-000-kc-jpg/ 058 Ralf Mošt - Nemožné (50x50) kombinovaná technika, 800 Kč /album/aukce-umeleckych-del/rejchrt-pavel-42x60-800kc-jpg/ 059 Rejchrt Pavel 42x60 800 Kč /album/aukce-umeleckych-del/relief-38x50-900kc-jpg/ 060 Reliéf 38x50 900 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/saska-josef-10x15-150-kc-jpg/ 061 Saska Josef 10x15 150 Kč /album/aukce-umeleckych-del/sivko-vaclav-grafika-52x35-900kc-jpg/ 062 Sivko Václav grafika, 52x35 900Kč /album/aukce-umeleckych-del/sliva-jiri-grafika-300-kc-10x15-jpg/ 063 Slíva Jiří grafika 10x15 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/solovjev-krajina-jpg/ 064 Solovjev Jan - Krajina (18/12) linoryt, 1.000 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/soukupova-ivana-sane-30x40-malba-250kc-jpg/ 065 Soukupová Ivana Saně 30x40 malba 250 Kč /album/aukce-umeleckych-del/soukupova-ivana-zatisi-olej-400kc-jpg/ 066 Soukupová Ivana Zátiší, olej 400 Kč /album/aukce-umeleckych-del/kumburk-jpg/ 067 Halata Ondřej, "Zima na Kumburku", 40x25 cm, akryl na plátně, 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/storchova-hana-10x15-300kc-jpg/ 068 Storchová Hana 10x15 300 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/straka-petr-chelcicky-sadrova-socha-jpg/ 069 Straka Jan Václav - Petr Chelčický (50) plastika, 3.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/suchanek-vladimir-divka-10x15-500kc-jpg/ 070 Suchánek Vladimír Dívka 10x15 500 Kč /album/aukce-umeleckych-del/svetnicka-30x20-200kc-jpg/ 071 Světnička 30x20 200 Kč /album/aukce-umeleckych-del/salamoun-jiri-grafika-10x15-300kc-jpg/ 072 Šalamoun Jiří grafika 10x15 300 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/sinkmanova-eva-kytice-50x70-3000kc-jpg/ 073 Šinkmanová Eva Kytice 50x70 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/triska-josef-olej-80x100-3000kc-jpg/ 074 Tříška Josef, olej 80x100 3.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/kamila-zenata-10x15-350-kc-jpg/ 075 Kamila Ženatá 10x15 350 Kč /album/aukce-umeleckych-del/salky-cajove-200kc-jpg/ 076 Šálky čajové 200 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/salky-zespodu-jpg/ Šálky zespodu /album/aukce-umeleckych-del/poharky-lazenske-pro-dva-500-kc-jpg/ 077 Pohárky lázeňské pro dva 500 Kč /album/aukce-umeleckych-del/poharky-s-dzbanem-300kc-jpg/ 078 Pohárky s džbánem 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/sada-kavova-tri-gracie-1500-kc-jpg/ 079 Sada kávová Tři grácie 1.500 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/olovnate-sklo-30cm-vaza-500-kc-jpg/ 080 Olovnaté sklo 30cm váza 500 Kč /album/aukce-umeleckych-del/olovnate-sklo-miska-300-kc-jpg/ 081 Olovnaté sklo miska 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/omacnik-250kc-jpg/ 082 Omáčník 250 Kč /album/aukce-umeleckych-del/omacnik-zlaty-250kc-jpg/ 083 Omáčník zlatý 250 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/talir-ovalny-secesni-200kc-jpg/ 084 Talíř oválný secesní 200 Kč /album/aukce-umeleckych-del/tezitko-dirigent-21cm-200-kc-jpg/ 085 Těžítko dirigent 21cm 200 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vaza-brousena-30-cm-2500-kc-jpg/ 086 Váza broušená 30 cm 2.500 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vaza-kamenicky-senov-300kc-jpg/ 087 Váza Kamenický Šenov 300 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/vaza-kamenicky-senov40-cm-jpg/ Váza Kamenický Šenov40 cm /album/aukce-umeleckych-del/vaza-moderni-bohemia-28-cm-900-kc-jpg/ 088 Váza moderní Bohemia 28 cm, 2.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vaza-starozitna-28-cm-500-kc-jpg/ 089 Váza starožitná 28 cm, 300 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vazicka-cinska-7-cm-100kc-jpg/ 090 Vázička čínská 7 cm 100 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/vazicka-cinska-8cm-100kc-jpg/ 091 Vázička čínská 8cm 100 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vazicka-dekorativni-10cm150kc-jpg/ 092 Vázička dekorativní 10cm 150 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vazicka-starozitna-14cm-150-kc-jpg/ 093 Vázička starožitná 14cm, 150 Kč /album/aukce-umeleckych-del/vazicka-zlacena-15cm-250kc-jpg/ 094 Vázička zlacená 15cm 250 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/dsc-9600-jpg/ 095 Šuhájek Jiří, váza se zataveným dekorem v 20 cm 900 Kč /album/aukce-umeleckych-del/dsc-9603-jpg/ 096 Větší sada různých výrobců cibuláku: Thun, Zwiebelmuster, Meissen 2.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/amfora-jpg/ 097 Váza - Amfora jednouchá (54) porcelán, 4.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/malovana-keramika-500-kc-jpg/ 098 Malovaná keramika 500 Kč
/album/aukce-umeleckych-del/dsc-9614-jpg/ 099 Kotík Jan váza na jeden květ, v.27 cm, 3.000 Kč /album/aukce-umeleckych-del/dsc-9616-jpg/ 100 váza zdobená, v.18 cm, 300 Kč
Záznamy: 1 - 102 ze 102