Plán výjimečných akcí našeho společenství a celé JB 2019

1. 1.                     16:00 novoroční shromáždění

13. 1.                   služba Petra Krásného

2. 2.                     17:00 Koncert Severáčku v Centrálu

5. 2.                     Služba Petra Krásného

7. 2.                     19:00 Večer chval ve sborovém domě

6. – 9. 2.              výpomoc mužů z Teen Challenge na Centrálu

9. 2.                     společná brigáda v Centrálu od 8:30

10. 2.                   Sbírka na službu v Indii

17. 2.                   19:30 zahájení manželských večerů

15. - 16. 2.           Konference Comeniana

16. 2.                   Skautský ples v Centrálu

21. 2.                   služba Ruckých

1. 3.                     Reprezentační ples

11. – 15. 3.          jarní prázdniny

14. - 16. 3.           Pastorální konference

22. 3.                   služba Petra Krásného

23. 3.                   společenský večírek ve stylu první republiky - Centrál

31. 3.                   Sborový den, Členské shromáždění

1. 4.                     zápis do ZŠ Brána

6. 4.                     Červený koberec – oslava (Aneta Jodasová)

7. 4.                     Zahájení kurzu Alfa

18. - 21. 4.           Radikalita

19. 4.                   18:00 Velkopáteční shromáždění ve sborovém domě

25. 4.                   služba Ruckých

27. 4.                   Katka Jandová – dětský den

29. 4.                   19:00 Balet Magnificat: Plameny undergroundu

1. 5.                     Předtáborové setkání v 10 hodin

2. 5.                     zápis do MŠ Brána

3. - 5. 5.               Výjezd mužů

5. 5.                     služba Petra Krásného

11. 5.                   NP Šutrák – modeláři

17. 5.                   Akademie BRÁNY v Centrálu

24. 5.                   služba Petra Krásného

26. - 29. 6.           Synod JB a PaKon

6. 6.                     služba Ruckých

8. 6.                     Den krásy

16. 6.                   Přenos do ČR

16. 6.                   Den otců

20. - 23. 6.           Improfest

22. 6.                   Slavnosti Slunovratu NP

15. - 26. 7.           tábor Letařovice

22. 8.                   služba Ruckých

27. - 29. 9.           GT v NP

24. 10.                 služba Petra Krásného

14. 11.                 služba Ruckých

16. - 17. 11.         CeKon

23. 11.                  16:00 Aukce uměleckých děl

7. 12.                    Den krásy

8. 12.                    služba Petra Krásného

13. 12.                  Adventní koncert BRÁNY

22. 12.                  Vánoční slavnost

31. 12.                  Silvestrovský karneval pro rodiny s dětmi