Mistrovská střední

V Nové Pace už řadu let běží naše základní a mateřská škola BRÁNA. Cítíme ale, že nazrál čas, abychom uskutečnili náš dávný navazující sen — tím snem je rozběhnout k základní škole ještě střední školu, nyní konkrétně křesťanské učiliště.

Učiliště zaměřené na technické obory, tedy zejména na chlapce. Proč právě na ně? Věříme, že můžeme nabídnout bezpečné, smysluplné a podnětné prostředí pro ty, kterým v současné době schází. Dětem z rodin, které mají oprávněnou obavu, že prostředí běžných učilišť může mít spíše negativní vliv. Blíže naši vizi představujeme v krátkém tříminutovém videu. Budeme rádi, když si ho pustíte: https://www.youtube.com/watch?v=-8aRtcTu1pA

Abychom mohli celé dílo dotáhnout, potřebujeme i vaši podporu. Pokud ve vás vize rezonuje, rádi vám  budeme posílat informace o tom, čeho už se nám v procesu schvalování podařilo dosáhnout. Jestliže o občasné zprávy stojíte, vyplňte prosím tento krátký dotazník. Nezabere vám ani minutu. https://mailchi.mp/6ed51f02cb25/stredni-v-pace

Rádi bychom tuto informaci o nově chystaném učilišti dostali k co nejvíce lidem. Potěší nás, pokud tento mail přepošlete těm, o kterých si myslíte, že by je mohl zajímat — ať už rodičům, učitelům, ředitelům škol nebo zkrátka lidem, kterým leží mladá generace na srdci tak jako nám.

Věříme, že bezpečné křesťanské učiliště má smysl.

https://www.mistrovskastredni.cz

Pokud se vám líbí naše nová škola a chtěli byste ji podpořit, budeme vděční za vaši modlitby, návštěvu, rozhovor, nebo i nějaké použitelné nářadí. Finanční dar můžete zaslat na účet 2400072926/2010, VS 340, anebo ke zrychlení použít tento kód:

Moc děkujeme, že to s námi nesete.