Sídlíme v Hotelu Centrál na novopackém náměstí v malém sále také zvaném "medvědárium". Výhodou tohoto místa je, že není daleko od skvělé kavárny, je v centru města a je zde dostatek místa. Scházíme se každé pondělí a  čtvrtek od 9 hodin.

Další aktivitou jsou Malí zpěváčci - zpívání dospělých s malými dětmi společně -na stejném místě každou středu od 16,45. Zpíváme s dětmi lidové písničky, tancujeme a trénujeme jejich muzikálnost a je nám všem u toho moc fajn.

Céčko rodinné centrum

Karneval

Naše rodinné centrum mimo pravidelných setkání pořádá i některé výjimečné události. Nyní vás zveme na karneval.

Dopolední aktivita pro rodiče s dětmi 0-6 let
Program od 9:30 do 11:00
Dobrovolný příspěvek
Představení masek, taneční i volná zábava, občerstvení, vyrábě

Celý článek

Kampaň

Naše rodinné centrum Céčko se připojilo k celonárodní kampani pořádané Asociací Comeniana "Dejme svůj čas dětem". V tomto rámci se účastníme i pořádáme akce k povzbuzení rodičů k hlubší komunikaci se svými dětmi a k investici toho tak cenného - času. Plakát_kampan.pdf (1861372)

Celý článek

Další den

Od září 2017 přibyl ke čtvrtku další den, kdy rodinné centrum Céčko otevírá dveře pro rodiny. Využijte a přijďte do příjemného prostředí.

Celý článek

Zčínáme

Od září jste srdečně zváni do nového rodinného centra Céčko v malém sále Hotelu Centrál na náměstí v Nové Pace (v mezipatře před velkým sálem). Každý čtvrtek bude probíhat program pro maminky s dětmi, nebo tatínky/babičky apod. Přijďte se podívat! Blízkost kavárny není k zahození :-)

Celý článek