Aktuality

Dopis zřizovateli MŠ BRÁNA

Jako zřizovatel školského zařízení Brána zde s potěšením zveřejňujeme dopis realizačního týmu projektu Nadané dítě.eu: Nadané dítě_eu.PDF (618,8 kB)
Celý článek

Service project 2011

  Tisková zpráva - Mladí o prázdninách zadarmo staví školu v Nové Pace Nová Paka – 6.-11. 8. 2011 – Desítky mladých lidí téměř týden pracovaly zcela zadarmo na proměně areálu bývalé keramičky v moderní školské a volnočasové centrum. Účastníci přijeli z různých východočeských měst včetně osmičlenné skupiny vedoucích a návštěvníků rychnovského Centra 5KA. Téměř třicet mladých a třináct vedoucích z různých měst a volnočasových klubů spojilo své síly a dle slov...
Celý článek

Stavební povolení

Přátelé, jsme nadšení, že jsme 11.7. obdrželi stavební povolení na realizaci projektu Brána v Heřmanické ulici, čp. 340. Stavba může začít.
Celý článek

Záznam

Přenos bohoslužeb proběhl a zde je odkaz, odkud si vše můžete stáhnout nebo poslechnout.
Celý článek

Přímý přenos

Milí přátelé! V neděli 3. července můžete s námi společně prožít jednu hodinu. Přitom ještě můžete klidně sedět nebo ležet doma na kanapi. Český rozhlas totiž opět zavítá do našeho společenství a bude přímým přenosem po celém Česku vysílat bohoslužby z naší novopacké modlitebny. Začínáme v 9,00. Samozřejmě, jste-li zvědaví a chcete to zažít "na vlastní kůži", přijďte osobně mezi nás, rádi vás uvidíme.
Celý článek

Švýcaři v Nové Pace

Pěvecký sbor Vodopád navazuje vztahy s pěveckým sborem KIRCHENCHOR NESSLAU. Přijedou k nám v sobotu 4. 6. 2011, společně uspořádáme koncert v klášterním kostele od 18 hodin, v neděli budeme mít hudební bohoslužby od 9 hodin a pak naši hosté pojedou zpět. 
Celý článek

Noc kostelů

Připojili jsme se k celostátní akci NOC KOSTELŮ z 27. na 28. května 2011. Zveme zájemce k návštěvě našich prostor od 19 hodin. Čeká vás: videoprojekce vystoupení hudební skupiny a pěveckého sboru prohlídka budovy včetně netradičních prostor základní a mateřské školy Brána seznámení s historií a současnosti budovy a společenství malé občerstvení  
Celý článek

Sekce pro členy

 Naše stránky prochází určitou reformou, mezi ně zapadá i  "členská sekce". Pokud jste členy sboru nebo patříte mezi naše stálé návštěvníky neváhejte s registrací.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek

Podpořili nás

Město Nová Paka

a mnoho různých jednotlivců